HAKKIMIZDA

Hakkımızda ....

 
 

     • Yıllara dayanan tecrübesi ile İzmir'de Ambalaj sektöründe yer alan ARCE AMBALAJ , sektöründe yön veren kuruluşların ilk sırasında yer almaktadır.

     • Her yıl geliştirdiği koleksiyonlarında ürün kalitesi, yenilikçiliği ve özgün tasarımlarıyla tüketici odaklı hizmeti ilke edinmiş ARCE AMBALAJ, trend öncüsü olmuş ve mutlak tüketici memnuniyetini esas ilke edinmiştir.

     • Modern tasarımlı ürünlerinde fonksiyonel kaiteyi ön plana çıkarıp bunu şıklık ve sağlamlıkla bütünleştiren ARCE AMBALAJ, tüketicilerin ambalaj ve plastik konusunda tüm ihtiyaçlarına cevap verebilecek geniş bir ürün yelpazesine sahiptir.

     • Tüketici güveni ileARCE AMBALAJ, hazırlamış olduğu kampanyalarla tüketicisini alım kolaylığı sağlamakta ve verdiği satış sonrası hizmetleri ile de tüketicisini ürünlerle ilgili her konuda bilgilendirmektedir.

     •ARCE AMBALAJ'da ambalaj malzemesş adına aradığınız herşey, 100' lerce fikir, modern ve, farklı tarzlar birarada, kolay ödeme seçenekleri ile sizleri bekliyor.

VİZYONUMUZ
Sektörün bilgi birikimini firmamızın yenilikçi ruhu ve dinamik yaklaşımıyla entegre bir dünya markası olmak. 

MİSYONUMUZ
Tüketici beklentilerini dikkate alarak ürün kalitesinden ve güvenliğinden asla taviz vermeyen, çevreye saygılı ürünler sunmak.